Zpět na článek

Diskuze: ASUS ROG Zephyrus GX701: herní stroj s fantastickým LCD

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Fruper22
Fruper22
Level 1 Level 1
10. 4. 2019 11:59

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Pekna recenzia ja osobne mam rad tieto tenke vykonne verzie a vlastnim Razer Blade 15 2070 mercury white edicia.- chcel som "managersky" notebook :)

A je to fakt procak topiii :D tych 6 jadie v tenkom prevedeni je citit. Urobil som aj som undervolting tak cosi lepsie.

za mna
PLUS ++++
1. TOP dizajn - pre mna chcel som pracovny notas na ktorom sa da hrat a na stretnuti nebudem ako riaditel vyzerat trapne :) tak to plni ucel.
2. PARADNE SPRACOVANIE kvalita
3. VYKON grafiky je super sice na 4K tv na ultra to nie je ale FHD max aj AA assasin 40-50 a batlak V cca 80 firestrike bench grafic 17950
a kombinacia 2070 + 144Hz je super a citit musim uznat
4. tenky a blezze ramiky vaha
5. cool a aj dobre celkom hrajuce repro
6. mercury white farba super ako MAC
7. podsvietenie klaves plne ovladatelne a celkovo synapse ystem je fajn
8. touchpad velky a dobre zvladnuty
9. Bateria celkom ok vydrz a dobre profily a upravy pri napajani resp. pri pouzivani iba na baterii

MINUS ---
1. disk je sice super rychly ale maly... 512GB je uz malo asi budem menit za 1TB
2. teplota procak
3. hlucnost - mam dell xps 13 a som zvyknuty na ticho no tu je zas o vykone, no napr ked hram ARPG mam profil menej taktovany proc 2,5GHz a graf 900/6000 tak super idem plynule grim dawn 65 avg a teplota GPU, CPU 60-65 a ticho. Aj ked napr. mal som dell xps 15 9560 a tiez ziadne ticho :)
4. Display by mohol mat G sync a lepsiuz svietivost pripadne OLED aj ked ten co je je celkom ok no takych 600+nit by som uvital
5. Mercury White som si musel doviest dat z USA v EU som nenasiel tuto ediciu cize klavesnica ale to sa da
6. cena aj ked pri tomto sa rata ze cena je vyssia a paradoxne z USA o 450€ menej...

Prednu kameru nejak neriesimsplna ucel to mi staci
Konektivita - za mna splna standart a nic mi nechybalo zatial som rad ze ostali normal USB a nie len USB C a nemusim mat milion redukcii.

Celkovo Razer Blade je oproti MSI ASUS a Gigabite 15,6 tenkym verziam co som pozeral a zvazoval pre mna top hlavne z hladiska dizajn.
ako nemusim sa hambit ho vybrat na prezentacii rokovani a ok a nasledne sa aj dana nom bezproblemov zahrat

Rimmsi ak by si chcel kludne napis ak Ta nieco zaujma

roman2277
roman2277
Level 23 Level 23
15. 4. 2019 19:38

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Fruper22 Typický metrosexuálek v kvádru.Jo jo kupovat NTB dle designu se vyplatí.

Rimmsi
Rimmsi
Level 1 Level 1
10. 4. 2019 16:14

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Fruper22 Zajímá mě jestli jsou na klávesnici podsvícené i symboly, myslím u numerické části, co jsem se dočetl, tak to celkem ojebali, především verze prodávané mimo US, popř. kde jsi kupoval. Díky.

Vlastimil91
Vlastimil91
Level 1 Level 1
10. 4. 2019 20:46

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Jo o tomhle NB jsem uvažoval. Sám jsem si jej i osahal. Nejde až tak o tu cenu I když ta byla o dost vyšší než můj Clevo (EUROCOM Sky X7C). Vzhled je nádherný o tom žádná, ale to je tak asi vše. Rtx 2080 Max-Q se nevyplatí kupovat lepší je NB s RTX 2070 který má třeba msi a je také tenké. Tento asus ztrácí výkon díky chlazení a pak ta pajena ram na desku, takže nemůžete udělat upgrade na 3000Mhz+ :/

Rimmsi
Rimmsi
Level 1 Level 1
9. 4. 2019 11:25

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Díky za recenzi, je vidět, že šestijádra v tenkém notebooku zatím nemají moc smysl, kvůli nedostatečnému chlazení. Šlo by získat na test Razer Blade? Ten mě hodně zajímá. Díky.

Smazaný uživatel
Smazaný uživatel
Level 30 Level 30
9. 4. 2019 14:14

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Hmm, kdyby byla nějaká "pracovní" nebo jak se to dřív říkalo "multimediální" varianta, tak by se mi to fakt hodilo. Poměr velikosti těla a displeje je vážně dobrý a to netradiční umístění klávesnice by mi jakožto dřívějšímu majiteli Aspiru R7 udělalo náramnou radost.

Defakto bych si přál jen vyhodit 144Hz fullHD a mít tam 60Hz 2K displej. A co se ostatní hardwarové výbavy týká, tak mi klidně stačí ryzení APU. Ale mít pracovní stroj postavený na tomto šasi by bylo vážně fajn.

WKM
WKM
Level 1 Level 1
9. 4. 2019 23:06

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Herní notebooky byly vždycky tlustší, než notebooky na práci a mělo to zcela logický důvod, chlazení. Tyhle moderní ultra tenké herní stroje, které dokáží dodávat výkon, který je uveden na krabici, pouze po dobu pár vteřin, zatím co atakujete 100°C, jdou mimo mě.

Forma zabila sdělení.

Noory
Noory
Level 1 Level 1
15. 4. 2019 19:08

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Dobrý den,ten noťas nějak nesedí (jak je sundaný horní kryt),chybí mu celý chladič u procesoru,je jiná barva základní deska (má být červená) a ani to nevypadá na ty nový polymerový větráčky,jak udává výrobce.To se u nás prodává verze jiná než v zahraničí ? Je v tom nějaký rozdíl ? :)

hnedahlava
hnedahlava
Level 1 Level 1
22. 4. 2019 20:42

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Noory Asi použili fotky z předešlého notebooku Asus GX501.

Reklama
Reklama