benq-mobiuz-ex3415r-funkcemi-nabity-zakriveny-herni-monitor
Novinka BenQ Mobiuz EX3415R: funkcemi nabitý zakřivený herní monitor

BenQ Mobiuz EX3415R: funkcemi nabitý zakřivený herní monitor

Mirek Kočí

Mirek Kočí

14. 3. 2021 12:00

V tuzemských obchodech je nově k dostání monitor BenQ EX3415R s 34" panelem s rozlišením 3 440 × 1 440 px, poměrem stran 21:9 a zakřivením 1900R, které patří k největším na trhu.

Reklama
Reklama

Stěžejním prvkem monitoru je IPS panel s širokými pozorovacími úhly 178 stupňů v obou směrech, odezvou 1 ms (MPRT neboli pohybující se obraz), respektive 2 ms (GTG neboli v odstínech šedé), a jasem 400 nitů. U správného herního modelu nemůže chybět ani rychlá obnovovací frekvence 144 Hz a technologie AMD FreeSync Premium, eliminující rozmazání obrazu.

BenQ EX3415R integruje i užitečné herní funkce a technologie. Jedná se o Black eQualizer upravující kontrast v tmavých místech, tak aby nepřesvítil světlé oblasti, Color Vibrance poskytující 20 přednastavených úrovní sytosti barev, další speciální herní režimy obrazu a technologie pro ochranu zraku Flicker-free a Low Blue Light. Orientaci v nastavení monitoru pak usnadní ovladač S-Switch.

BenQ Mobiuz EX3415R: funkcemi nabitý zakřivený herní monitor
i Zdroj: Pctuning

V těle monitoru najdeme integrované 2W reproduktory a 5W subwoofer. Díky podpoře zvukového systému treVolo lze využít pět přednastavených profilů pro střílečky (FPS), virtuální závody (RCG), sportovní přenosy (SPG), filmy (Cinema) nebo hudební koncerty (Pop/Live). Monitor lze díky zajímavě vypadajícímu stojanu posunout o něco níže/výše a také naklopit ve větším úhlu.

V České republice se BenQ Mobiuz EX3415R prodává za 26 690 Kč včetně DPH.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Pctuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Pctuning