benq-w11000h-4k-projektor-s-hdr-a-certifikaci-thx-hd-display
PCTuning Novinka

BenQ W11000H: 4K projektor s HDR a certifikací THX HD Display

mirek-koci
Mirek Kočí
7. 6. 2018 16:00 Sdílej:

Společnost BenQ uvádí na trh nový model pro domácí kino W11000H. Projektor navazuje na předchůdce W11000 a nabízí rozlišení 4K s reálnou reprodukcí 8,3 milionu pixelů, certifikaci THX HD Display a podporu HDR.

Reklama
Reklama

BenQ W11000H využívá DLP 4K UHD DMD čipu s XPR technologií, díky kterému produkuje rozlišení 3 840 × 2 160 pixelů s celkovým počtem takřka 8,3 milionu obrazových bodů. Optický systém využívá celkem 14 prvků, systém „true zoom“ a speciální čočky s nízkým rozptylem pro dosažení přesného zobrazení.

Obraz je dále podpořen vysokým nativním ANSI kontrastním poměrem, technologiemi Active Iris, Dynamic Black, Smart Eco a CinemaMaster. Integrace HDR pak významně zvyšuje svítivost a kontrastní poměr pro zvýraznění přechodů a jemných detailů.

Dle výrobce byl design projektoru vytvořen s důrazem na účinné chlazení, kterého je dosaženo nasáváním chladného vzduchu přes komoru v levé části, vedením přes vnitřní oblast a následným vývodem teplého vzduchu pravým předním panelem. Projektor má vynikat také snadnou instalací, nabízet 1,5násobný zoom, horizontální i vertikální korekci obrazu a snadno dostupné porty.

Domácí filmový projektor BenQ W11000H se prodává za 149 990 Kč s DPH.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning