bezdratova-klavesnice-trust-veza-s-integrovanym-touchpadem
Novinka Bezdrátová klávesnice Trust VEZA s integrovaným touchpadem

Bezdrátová klávesnice Trust VEZA s integrovaným touchpadem

Mirek Kočí

Mirek Kočí

27. 5. 2016 08:30 1

Trust uvádí na trh multimediální klávesnici pro notebooky, stolní počítače, Smart TV nebo herní konzole s českým a slovenským rozložením kláves a velkým integrovaným touchpadem pro snadné ovládání.

Reklama

Plnohodnotná klávesnice Trust VEZA nabízí kompaktní a lehké provedení pro pohodlné a rychlé psaní. Klasické rozložení kláves s českou a slovenskou lokalizací, včetně funkční a multimediálních kláves např. na ovládání hlasitosti, doplňuje velký touchpad s tlačítky nahrazujícími levé a pravé tlačítko myši.

Klávesnice komunikuje prostřednictvím bezdrátové technologie na vzdálenost deset metrů s USB přijímačem vloženým do ovládaného zařízení na principu Plug and Play. Stabilitu na stole zajišťují gumové nožičky. Napájení je zajištěno prostřednictvím dvou AAA baterií.

Novinka je plně kompatibilní s notebooky a stolními počítači. Lze ji použít k ovládání SmartTV, pro snadné vyhledávání v prohlížeči a pohyb po obrazovce. Umožňuje také spojení s herními konzolemi PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One nebo Nintendo Wii bez podpory touchpadu.

Klávesnice s touchpadem Trust VEZA je k dostupná na trhu za doporučenou koncovou cenu 990 Kč s DPH v České republice a 34,99 euro s DPH na Slovensku.

Zdroj: Trust TZ

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama