bezdratova-mys-steelseries-rival-3-nabidne-dlouhou-vydrz-baterie
Novinka Bezdrátová myš SteelSeries Rival 3 nabídne dlouhou výdrž baterie

Bezdrátová myš SteelSeries Rival 3 nabídne dlouhou výdrž baterie

Mirek Kočí

Mirek Kočí

22. 9. 2020 16:18

Společnost SteelSeries uvádí na trh herní myš Rival 3 Wireless. Ta nabízí duální bezdrátové připojení, dlouhou výdrž baterie a energeticky efektivní herní senzor za rozumnou cenu.

Reklama

Rival 3 Wireless je první herní myší SteelSeries, která využívá nový optický senzor TrueMove Air. Jedná se o dosud energeticky nejefektivnější senzor výrobce. Integrovaná bezdrátová technologie Quantum 2.0 poskytuje více než 400 hodin výdrže baterie poskytující hráčům jistotu a spoleh na vlastní příslušenství bez obav o nutnost nabití nebo výměny baterie během důležitých herních momentů.

Dalším benefitem nové technologie je automatická optimalizace kanálů připojení. Tím je zajištěna stabilita v důsledku přenosu dat přes vysoké i nízké frekvence. K rušení dochází z jakýchkoli Bluetooth zařízení nebo mobilních telefonů. Quantum 2.0 zaručí, že pokud dojde k narušení kanálu, myš plynule přepne na jiný bez ztráty připojení. USB přijímač využívající 2,4GHz síť nabízí 1000Hz polling rate a nízkou odezvu 1 ms, tedy hodnoty, které lze najít standardně u drátových modelů. Připojení přes Bluetooth 5.0 usnadňuje použití myši na cestách.

Vlastní SteelSeries senzor TrueMove Air vyvinutý ve spolupráci s PixArt disponuje 18 000 CPI, 400 IPS a akcelerací 40 G, a to v obou režimech připojení. Stejně jako TrueMove Pro v Sensei Ten, TrueMove Air eliminuje falešnou registraci pohybu při náklonu a nadzvednutí.

Samotná myš je vyhotovena z odolného polymeru pro maximální životnost. Nejinak tomu je v případě mechanických spínačů dimenzovaných na 60 milionu kliknutí. Hmotnost modelu lze upravit poněkud netradičně využitím jedné či dvou AAA baterií. Dvě baterie znamenají delší výdrž a 106 gramů, zatímco jedna redukuje výdrž a hmotnost na 95 gramů. Integrovaná paměť umožnuje uložení až 5 uživatelských profilů plně nastavitelných ve zdarma dodávané intuitivní aplikaci SteelSeries Engine.

SteelSeries Rival 3 Wireless je nyní dostupná za 59,99 eur s DPH (cca 1 600 Kč) včetně nákladů na dopravu prostřednictvím www.steelseries.com.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama