blizi-se-predstaveni-nadupaneho-xiaomi-redmi-k20
Novinka Blíží se představení nadupaného Xiaomi Redmi K20

Blíží se představení nadupaného Xiaomi Redmi K20

Mirek Kočí

Mirek Kočí

26. 5. 2019 19:00 1

Pouhé dva dny zbývají do premiéry nového špičkového Xiaomi. Chystané Redmi K20 přinese mimořádný výkon, který zajistí procesor Snapdragon 855 a zákazníky by něměla zklamat ani další výbava.

Reklama
Reklama

Z toho, co víme, má Redmi K20 nabídnout 6,39palcový displej s integrovanou čtečkou otisků prstů. Rozlišení použitého panelu bude Full HD+ a počítá se s krycím sklíčkem Gorilla Glass 6. Baterie má mít kapacitou 3 600 mAh a samozřejmostí bude rychlé nabíjení s výkonem až 27 W. Výrobce chválíme i za podporu infraportu pro ovládání další elektroniky.

Na zadní straně K20 bychom měli najít 48megapixelový hlavní snímač, který doplní 13Mpx ultraširokoúhlý senzor a osmimegapixelový dvojnásobný teleobjektiv. Xiaomi již dříve uvedlo, že se můžeme těšit i na přítomnost 8 GB operační paměti, 3,5mm jacku pro připojení sluchátek a podporu technologie NFC.

Xiaomi Redmi K20 má být k dispozici v modré, černé a červené barevné variantě. U poslední jmenované verze již s předstihem víme, že dostane zajímavou holografickou úpravou zad.

Blíží se představení nadupaného Xiaomi Redmi K20

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning