blizzard-jde-do-hollywoodu
PCTuning Novinka

Blizzard jde do Hollywoodu

jaroslav-lexa
Jaroslav Lexa
9. 5. 2006 22:00 35 Sdílej:

V Hollywoodu se několik let mluví o tom, že filmy a hry postupně splývají v jedno. Když ale pomineme béčkové záležitosti typu Bloodrayne, stříbrné plátno nespatřila žádná kvalitní předělávka hry. To by se mohlo brzy změnit, do hry se vkládá Blizzard.

Reklama
Reklama

 

V úterý Blizzard Entertainment (vývojářská ikona) oznámil, že se chystá uzavřít partnerství s Warner Bros. a hodlá napravit notně pošramocenou reputaci herních předělávek. Mělo by se jednat o akční film á la Pán prstenů, a však založený na světě Warcraftu. Počátek série Warcraftu se datuje do roku 1994 (RTS) a zatím poslední díl, World of Warcraft (MMORPG) má na kontě již 6milionů platících zákazníků. To znamená, že za tento rok vydělal na poplatcích pěknou $1miliardu.

Zmínka o útoku Blizzardu na filmová plátna přichází stylově z LA, kde se koná každoroční výstava Expo. V dalších dnech bychom se měli dočkat bližších informací ohledně datadisku Burning Crusade.

My si budeme muset na prvotinu Blizzardu ještě nějaký čas počkat. Není známa přesná cena filmu, vydání a dokonce ani režisér (Bože dej ať to není Uwe Bohl). Já jsem si zvykl, že na co sáhne Blizzard je pozlacené. Doufám, že se mu to poštěstí i s filmovým zpracováním.

Podle news

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning