blizzard-jde-proti-proudu-overwatch-skutecne-nebude-free-to-play
PCTuning Novinka

Blizzard jde proti proudu, Overwatch skutečně nebude free-to-play

Lucie Jiříková
Lucie Jiříková
9. 11. 2015 12:00 4 Sdílej:

V poslední době se množily dohady o tom, že Blizzardem připravovaná týmová FPS Overwatch by nemusela být free-to-play, jak je u tohoto typu her v poslední době zvykem. Blizzard tyto dohady nakonec oficiálně potvrdil. 

Reklama
Reklama

Velmi odvážné rozhodnutí Blizzardu bylo doplněno informacemi o tom, jak se Overwatch bude prodávat. Blizzard zvolil klasickou metodu, kdy si zájemci hru koupí a následně ji budou moci online hrát. K dispozici budou hned tři edice.

Standardní edice bude obsahovat celkem 21 „pozoruhodných“ hrdinů. Prodávat se bude za cca 40 eur. Pokud si připlatíte 20 eur navrch, dostanete Overwatch Origins Edition, což je základní edice s pěti originálními skiny (Overgrown Bastion, Blackwatch Reyes, Slipstream Tracer, Strike-Commander Morrison a Security Chief Pharah), které budou odpovídat hernímu zasazení, a bonusové předměty do ostatních her od Blizzardu (například Mercy Wings do Diabla 3, nebo šest in-game portrétů do StarCraftu 2 atd.).

A nakonec sběratelská edice vás vyjde na 130 eur. Za tyto peníze dostanete všechny doposud zmíněné předměty a bonusy plus navíc fyzickou sošku Soldier 76, soundtrack a knihu k Overwatch.

Pokud si některou z těchto edic navíc předobjednáte, jako dárek dostanete skin Noir Widowmaker.

Overwatch by měla vyjít někdy v první polovině příštího roku. Předobjednat si ji můžete již nyní a to na Battle.net

Zdroj: PC Gamer

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning