bose-v-cesku-brzy-uvede-dvoje-nove-bezdratove-spunty
Novinka Bose v Česku brzy uvede dvoje nové bezdrátové špunty

Bose v Česku brzy uvede dvoje nové bezdrátové špunty

Mirek Kočí

Mirek Kočí

25. 9. 2020 10:00

Bose uvede na náš trh během října dvoje nová, absolutně bezdrátová sluchátka do uší typu špunty. Vůbec poprvé představuje tento výrobce true wireless sluchátka s technologií aktivního odrušení okolních ruchů – QuietComfort Earbuds. Druhá novinka nese označení Bose Sport Earbuds a je optimalizována pro poslech hudby při intenzivním sportovním vyžití.

Reklama
Bose v Česku brzy uvede dvoje nové bezdrátové špunty
i Zdroj: PCTuning.cz

Oproti předchozímu modelu SoundSport Free, který na trhu tato sportovní sluchátka nahradí, nabízejí při výrazně menší velikosti vylepšený zvuk a snadnější dotykové ovládání při stejné výdrži na baterie.

Rozšířené možnosti sluchátek, jako nastavení funkcí dotykového ovládání, ekvalizéru či úrovně potlačení okolních ruchů je možné otevřít po spárování s aplikací Bose Music, která je dostupná pro smartphony s operačním systémem Android i iOS.

Sluchátka jsou vybavena funkcí rychlého dobíjení, takže během 15 minut se jejich baterie doplní energií na dvouhodinový poslech. Samozřejmostí je odolnost vůči vodě i potu odpovídající standardu IPX5. Pro čisté telefonní handsfree hovory jsou na sluchátkách k dispozici dva mikrofony a pravá část obsahuje intuitivní kapacitní dotykové prvky pro pozastavení a opětovné spuštění přehrávání a také pro příjem či ukončení hovoru. Bose Sport Earbuds budou k dispozici ve třech barevných provedeních – Tripple Black, Baltic Blue a Glacier White. Doporučená cena je 5 490 Kč.

Bose v Česku brzy uvede dvoje nové bezdrátové špunty
i Zdroj: PCTuning.cz

QuietComfort Earbuds jsou první absolutně bezdrátová sluchátka do uší od Bose s technologií ANC, která potlačuje zvuky z okolí uživatele. Vysoké úrovně odhlučnění je dosaženo kombinací těsnících silikonových koncovek StayHear Max a elektronického systému s inovovaným vlastním čipem, který k rozpoznání nežádoucích zvuků a hlasu uživatele při handsfree hovorech využívá celkem 4 mikrofony.

Bose se chlubí, že tato technologie dokáže výrazně potlačit i hlasité okolní ruchy a vytvořit pro uživatele optimální poslechové podmínky, třeba na rušné ulici. Během telefonování efektivně potlačuje ANC také nepříjemné zvuky během nárazů větru. Funkci je přitom možné vypnout nebo vybrat pro individuální potřeby jednu z deseti úrovní potlačení okolí.

Sluchátka na jedno nabití vydrží hrát až 6 hodin. Jejich ochranné pouzdro podporující bezdrátové dobíjení plní také funkci nabíjecí stanice na cestách a s jeho pomocí lze vybitá sluchátka dvakrát plně nabít. Bose QuietComfort Earbuds budou k dostání ve dvou barevných provedeních – Tripple Black a Soapstone. V souladu se standardem IPX4 odolají dešti i stříkající vodě.

V prodeji budou za doporučenou koncovou cenu 7 690 Kč.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama