bude-mit-samsung-galaxy-s6-zahnuty-displej
Novinka Bude mít Samsung Galaxy S6 zahnutý displej?

Bude mít Samsung Galaxy S6 zahnutý displej?

Mirek Kočí

Mirek Kočí

9. 12. 2014 21:30 8

O slabých prodejích Samsungu Galaxy S5 se hovoří už dlouho a aktuální čísla rozhodně pro jihokorejského výrobce nejsou důvodem k oslavě. Analytici proto již spekulují nad tím, jak bude vypadat nástupce tohoto mobilního telefonu.

Reklama

Podle nových informací je smartphone Galaxy S6 vyvíjen pod krycím názvem Project Zero. Výbava nového modelu má nabídnout nejlepší dostupný hardware.

Spekuluje se o QHD displeji, procesoru Snapdragon 810, případně Exynosu 7420, 16Mpx nebo 20Mpx fotoaparátu, kovové konstrukci a 128 GB uživatelské paměti se zachováním slotu pro microSD karty. Velkou novinkou Galaxy S6 by měla být dostupnost i ve verzi „Edge“, což znamená, že displej by se přeléval i na jednu stranu telefonu a byl tak zakřivený podobně jako u Note Edge. Tím by výrobce mohl zaujmout skupinu zákazníku, kteří dychtí po inovacích.

Pakliže se nestane nic neočekávaného, Samsung představí Galaxy S6 a Galaxy S6 Edge v předvečer zahájení veletrhu Mobile World Congress, který se bude konat od 2. do 5. března 2015.

foto: Samsung

Zdroj: ZDNET

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama