Budoucnost je teď, staříku! Podívejte se na upravený Cyberpunk 2077 s létajícími auty
i Zdroj: Digital Dreams
Novinka Budoucnost je teď, staříku! Podívejte se na upravený Cyberpunk 2077 s létajícími auty

Budoucnost je teď, staříku! Podívejte se na upravený Cyberpunk 2077 s létajícími auty

Miroslav Ježek

Miroslav Ježek

19. 6. 2022 11:00 1

Cyberpunk 2077 nám docela hezky zraje, spolu s updaty se množí i mody.

Reklama
Reklama

Při vydání byl Cyberpunk tak trochu zklamání a rozčarování. Hromada bugů, mizerný výkon, prapodivné chování AI, na konzolích prakticky nehratelné a tak dále. Ale, autoři samozřejmě nehodili klávesnice do žita a pořád své dílko vylepšují a stejně tak i neúnavní modifikátoři. Modů pro Cyberpunk 2077 je už skoro 3000 a jeden takový přímo zapadá do nemilosrdného světa budoucnosti. 

Létající káry! Zpracování je úplně skvělé, autu se otočí kola a vystřelí trysky. Ozve se libové bzučení pohodnu (antigrav nebo obyč trysky? Kdo ví) a můžete se vydat na ničím neomezený průzkum. Youtube kanál Digital Dreams používá ještě Reshade a mody pro četnost NPC a zobrazení vzdálených detailů (LOD). Výsledkem je báječná futuristická podívaná, hlavně když to pilot napálí hned na začátku do veřejného osvětlení. Létání v autě asi vyžaduje trochu cviku.

zdroj: Digital Dreams

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Pctuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Pctuning