Bulánci 2.0 vybrali na Startovači přes 7 milionů korun
i Zdroj: PCTuning.cz
Novinka Bulánci 2.0 vybrali na Startovači přes 7 milionů korun

Bulánci 2.0 vybrali na Startovači přes 7 milionů korun

Mirek Kočí

Mirek Kočí

20. 6. 2021 09:59

Skončila crowdfundingová kampaň na Startovači, ve které tvůrci ze studia SleepTeam požadovali 500 tisíc korun, aby mohli dokončit hru Bulánci 2.0. Nakonec se podařilo vybrat 7 308 770 českých korun. Jedná se o nejvyšší vybranou částku v historii platformy Startovač. Díky štědrosti dárců hra nakonec dorazí na všechny možné platformy včetně zajímavých bonusů.

Reklama

„Bulánci přežili dvacet let v naší paměti i našich počítačích především díky jedinečné komunitě. Bez komunity by jednoduše už neexistovali – a právě proto jsme tu. Jsme tvůrci původních Bulánků a hodně nám záleží na tom, aby byli noví Bulánci naprosto skvělou hrou. Na vývoji už pracujeme, vydání plánujeme během příštího roku a vy nám v tom můžete pomoc. Vývoj vyžaduje spoustu času a prostředků, takže noví Bulánci už nemůžou být free, ale pokud nás podpoříte, dostanete je jako součást téměř každé odměny. A že je z čeho vybírat,“ napsali vývojáři na Startovači.

Bulánci 2.0 přinesou kopec novinek a vylepšení. Těšit se můžete na týmové přestřelky, dobývací režim a také kampaň, kterou si užijete buď sami nebo v kooperaci s více hráči. Čeká na vás i vesmírný level ve stavu beztíže, fotbalová minihra a mnoho další zábavy.

Hra vyjde na celou řadu platforem. Kromě PC se objeví na PlayStation, Xboxu, Nintendu Switch a mobilních telefonech. V přípravě je i verze pro systém macOS od Applu.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama