C2 Transfer Business Plan– Bezpečný přenos souborů pro firmy a týmy
Novinka C2 Transfer Business Plan– Bezpečný přenos souborů pro firmy a týmy

C2 Transfer Business Plan– Bezpečný přenos souborů pro firmy a týmy

Komerční sdělení
12. 11. 2021 21:02

Společnost Synology oznámila dostupnost C2 Transfer for Business, podnikového cloudového řešení navrženého tak, aby zajistilo zabezpečení a bezpečné doručení důležitých a potenciálně citlivých souborů, které týmy a organizace posílají klientům.

Reklama
Reklama

Týmové řízení

Kromě koncového šifrování, ověřování identity uživatele, vodoznaků obrázků, data vypršení platnosti odkazů a konfigurací limitů stahování, které služba C2 Transfer zahrnuje, nabízí C2 Transfer for Business jednoduché rozhraní s nástroji pro správu. Ty poskytují větší kontrolu nad tím, jak může větší počet uživatelů přenášet soubory a odesílat požadavky. Různé funkce správy licencí například umožňují administrátorům povolit nebo zakázat přístup.

Cenové plány

Cenové plány C2 Transfer for Business začínají na měsíční ceně 49,99 € nebo na roční ceně 499,99 € pro pět uživatelů. Pokud by se tým rozšířil, za každého dalšího uživatele bude účtováno 6,99 € měsíčně nebo 69,99 € ročně.

Zjistit více

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning