cat-s60-prvni-mobil-s-termokamerou-je-v-cr
Novinka CAT S60: první mobil s termokamerou je v ČR

CAT S60: první mobil s termokamerou je v ČR

Mirek Kočí

Mirek Kočí

24. 7. 2016 22:00 2

Chytrý telefon CAT S60 se zabudovaným mikromodulem termokamery Lepton společnosti FLIR, představený na veletrhu Mobile World Congress, dorazil na pulty českých obchodů. Jde o světově první smartphone, který díky zabudované termokameře umožňuje vidění v úplné tmě, zjišťování tepelných úniků kolem oken a dveří nebo odhalení přehřívající se elektroniky.

Reklama

Telefon je vybaven 4,7palcovým IPS displejem (typ a-Si AHVA, svítivost 540 nitů) s HD rozlišením, který kryje odolné sklo Gorilla Glass 4. O výkon se stará procesor Qualcomm Snapdragon 617 se 3 GB RAM, které zajistí bezproblémový běh více aplikací najednou. Uživatele jistě potěší i 32GB interní úložiště a slot pro microSD kartu nebo vysoká výdrž. Tu má na svědomí 3800 mAh akumulátor, který na 60 % kapacity dobijete za 30 minut (Qualcomm Quick Charge 2.0).

V zadní části smartphonu najdeme 13Mpx fotoaparát s možností záznamu videa ve Full HD rozlišení při třiceti snímcích za sekundu, čelní kamerka má rozlišení 5 Mpx. Cat S60 je také extrémně odolný – splňuje vojenskou normu MIL 810G, takže vydrží pád na beton z výšky až 1,8 metru a je prachotěsný a vodotěsný do hloubky 5 metrů. V další výbavě telefonu najdeme podporu LTE, WiFi 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.1, NFC a FM rádio. Operačním systémem je Android 6.0 Marshmallow.

Doporučená koncová cena je telefonu Cat S60 v České republice je stanovena na 17 999 Kč.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama