ces-2013-vizio-predstavilo-tablet-snu-s-tegrou-4
Novinka CES 2013: Vizio představilo tablet snů s Tegrou 4

CES 2013: Vizio představilo tablet snů s Tegrou 4

Mirek Kočí

Mirek Kočí

10. 1. 2013 11:00 1

Veletrh Consumer Electronic Show 2013 jede na plné obrátky. Mediální pozornost na sebe strhla včera hlavně společnost Vizio, jejíž generální ředitel Matt McRae představil vůbec první tablet s Tegrou 4. Ten nabídne identické rozlišení jako Nexus 10, tedy vysokých 2560 × 1600 px.

Reklama

Přístroj pohání nejnovější SoC jednotka kalifornského výrobce, která má nabídnout špičkový výkon. Na prototypu, který si měli možnost redaktoři serveru The Verge osahat, běžel Android 4.1 Jelly Bean. Zástupci výrobce jim prý ale potvrdili, že do prodeje bude uveden s verzí 4.2.

Co ale redaktory zaujalo nejvíce, tak to byla hmotnost tablet. Ten je podle nich neuvěřitelně lehký a také se dobře drží v ruce, čemuž napomáhá soft-touch plast, neboli také měkčený plast, z něhož je vyrobena zadní část.

Prototyp obsahoval vnitřní paměť o velikosti 32 gigabajtů. Pravděpodobně se bude ale prodávat i varianta s polovinou paměti. Zaměstnanci společnosti Vizio ještě zmínili podporu rozhraní Bluetooth ve verzi 4.0 a zabudovaný WiFi modul.

Dostupnost, cenu a další podrobnosti v tuto chvíli bohužel neznáme.

Zdroj: The Verge

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama