ceske-ceny-akcnich-kamer-gopro-hero-5-black-a-hero-5-session
Novinka České ceny akčních kamer GoPro Hero 5 Black a Hero 5 Session

České ceny akčních kamer GoPro Hero 5 Black a Hero 5 Session

Mirek Kočí

Mirek Kočí

27. 9. 2016 06:00 2

Někteří tuzemští prodejci již zařadili do své nabídky nové akční kamery GoPro Hero 5 Session a Hero 5 Black. Ceny v rámci předobjednávky víceméně kopírují částky, za které se loni nabízeli předchůdci. Vyplývá to z informací srovnávače cen Heureka.cz.

Reklama

Větší model Hero 5 Black obchody nabízí za 11 999 Kč. Hero 5 Session, tedy menší z obou novinek, pak lze předobjednat za 8 999 Kč. Fyzicky skladem by novinky měly být v průběhu října.

Kamerka Hero 5 Black dokáže pořídit 12Mpx fotografie, je vybavena dvoupalcovým dotykovým displejem, má vestavěnou GPS a může zachytit snímky ve formátu RAW nebo natáčet video v režimu (WDR). V dalších specifikacích najdeme optickou stabilizaci obrazu a schopnost zaznamenávat video ve 4K rozlišení při 30 snímcích za sekundu, v případě Full HD pak při 80 či 120 snímcích za sekundu. Co se týče baterie, Black má vyměnitelný 1 220mAh akumulátor.

Menší Hero 5 Session dostala do vínku 10Mpx snímač a videa dokáže natáčet ve 4K při 30 snímcích za sekundu. Oproti modelu Black chybí GPS a případní zájemci nedostanou ani podporu RAW/WDR a dotykový displej.

Obě kamerky přicházejí s hlasovým ovládáním v sedmi podporovaných jazycích a stereo mikrofonem. Hero 5 Black se pak navíc může pochlubit i vodotěsností do hloubky 10 metrů, a to bez použití speciálního krytu.

České ceny akčních kamer GoPro Hero 5 Black a Hero 5 Session
i Zdroj: PCTuning.cz

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama