cesky-internet-navstivilo-v-unoru-vice-nez-sedm-milionu-lidi
Internet Novinka Český internet navštívilo v únoru více než sedm milionů lidí

Český internet navštívilo v únoru více než sedm milionů lidí

Mirek Kočí

Mirek Kočí

20. 3. 2017 07:00

Počet návštěvníků internetu z ČR v únoru poprvé překonal sedmimilionovou hranici a byl tak 88 tisíc vyšší, než v lednu. Včetně uživatelů ze zahraničí navštívilo české weby 8,8 milionu návštěvníků. Podle nejnovějšího výzkumu NetMonitor zaznamenaly největší nárůst IT servery a weby zaměřené na mobilní a digitální technologie.

Reklama
Reklama

Počet zhlédnutých stránek klesl o téměř 12 procent na 5,15 miliardy. Video na počítači sledovalo 3,7 milionu uživatelů, což představuje pokles o 1,4 procenta, počet přehrání se ale zvýšil o tři procenta na 135,5 milionu.

Návštěvnost z mobilních telefonů se zvýšila o dvě procenta na 3,6 milionu uživatelů. Ti si prohlédli 1,58 miliardy stránek, což znamená růst o devět procent. Videa na mobilu přehrával 1,07 milionu uživatelů. Počet přehrání klesl o dvě procenta na 14,8 milionu.

Z tabletů si weby prohlíželo 1,65 milionu Čechů, tedy o 2,4 procenta víc, než v lednu. Celkem si prohlédli 334,4 milionu stránek a zhlédli 4,8 milionu videí.

Zdroj: ČTK

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Pctuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým Pctuning