cesky-robot-dokaze-nafotit-objekty-ve-3d-i-360-stupnich-do-120-sekund
Novinka Český robot dokáže nafotit objekty ve 3D i 360 stupních do 120 sekund

Český robot dokáže nafotit objekty ve 3D i 360 stupních do 120 sekund

Mirek Kočí

Mirek Kočí

11. 9. 2014 11:00 1

Česká společnost PhotoRobot představuje unikátní nástroj pro 360° produktovou fotografii od miniaturních zařízení až po automobily. Ucelené řešení „vše v jednom“ je nejjednodušší cestou, jak získat detailní a technicky dokonalé snímky nejen do katalogů a e-shopů. Své uplatnění najde i při fotografování módy.

Reklama

„Vyvinuli jsme řešení, které umožňuje vytvořit automatizovaně prakticky jakýkoliv výstup – od 360° fotografie až po krátká videa či stop-motion animace, vhodné například pro prezentaci větších produktů.“ dodává Jan Vojtek, vedoucí fotograf projektu PhotoRobot.

Krom jednoduché produktové fotografie umí PhotoRobot vytvořit 360° anebo 3D fotografie. Snímky zachycující produkty ze všech stran jsou stále žádanější a pokročilá technologie plně automatizuje jejich vznik. Ucelené řešení pro fotografování produktů přináší zásadní zvýšení efektivity při přípravě obrazových podkladů pro katalogy a e-shopy. Jednoduché ovládání a dodávaný software BASIP pro tvorbu 360° záběru zajistí technicky dokonalé výsledky ve velmi krátkém čase.

Využití fotografií je velmi široké a v zásadě jednoduché. PhotoRobot totiž nabízí také doplňkové služby, kdy je možné fotografie umístit na tzv. image server anebo využít cloudových služeb. V obou případech se pak snímky na stránkách e-shopů načítají přímo z prostředí internetu. V případě potřeby offline prezentace snímků je připraven prohlížeč 360° fotografií a animací, který je možné umístit společně s obrázky na CD nebo USB flash disk.

PhotoRobot nabízí individualizaci robotických sestav přesně podle potřeb na míru, základem navrhované sestavy je téměř vždy otočné pracoviště, ke kterému se přidávají další roboti a jejich příslušenství. V případě, že potřebuje klient nasnímat pouze omezené množství produktů anebo se jedná o malou společnost, které se investice nevyplatí, nabízí PhotoRobot také službu fotografování dodaných produktů přesně podle zadání.

Ucelené řešení pro produktovou fotografii je možné vyzkoušet v showroomu v Klecanech u Prahy a také na veletrhu Photokina, který se bude konat od 16. do 21. září 2014 v německém Kolíně nad Rýnem.

Český robot dokáže nafotit objekty ve 3D i 360 stupních do 120 sekund
i Zdroj: PCTuning.cz

Zdroj: PhotoRobot

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama