chcete-zune-tak-odinstalujte-windows-vista
Novinka Chcete Zune? Tak odinstalujte Windows Vista

Chcete Zune? Tak odinstalujte Windows Vista

Stančík Martin

Stančík Martin

16. 11. 2006 00:00 8

Ti, kteří se již nemohli dočkat multimediálního přehrávače od Microsoftu Zune a mají na počítači nainstalovány Windows Vista, si budou muset vybrat.

Reklama

Zune totiž na nejnovějším operačním systému od Microsoftu nerozjedete. "Tento operační systém Zune v současné době nepodporuje," objeví se vám na obrazovce zpráva při pokusu o nainstalování zařízení. Oficiální web tuto skutečnost přiznává s tím, že Vista "není podporována v současné době"  a "brzy bude vydána aktualizace".

"Vypadá to, že Microsoft se tak moc zaměřil na to, aby byl Zune venku před Vánoci, že zapomněl přidat podporu svého nejnovějšího operačního systému," píše web AppleInsider. Podle zdrojů BetaNews tím Microsoft zatím není nijak znepokojen a podporu Visty neplánuje přidat minimálně do prosince i proto, že do té doby ještě Vista nebude běžně v prodeji.

Problém byl také v tom, že tým pracující na Zune neměl do poslední chvíle potřebný zdrojový kód od vývojářů Visty, a tak Zune nemohl pro tento systém připravit. Microsoft zatím celou věc nijak nekomentoval.

Zdroj: Betanews

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama