chytre-hodinky-od-oppo-vypadaji-jako-klon-apple-watch
PCTuning Novinka

Chytré hodinky od Oppo vypadají jako klon Apple Watch

Mirek Kočí
Mirek Kočí
2. 2. 2020 21:00 Sdílej:

Do společnosti výrobců, kteří nabízejí zákazníkům chytré hodinky, vstoupí zanedlouho také čínské Oppo. Naznačuje to obrázek, který firma uveřejnila na sociální síti Weibo. Na první pohled chystané hodinky zdánlivě připomínají Apple Watch, a to hlavně díky obdélníkovému displeji ze zaoblenými hranami.

Reklama
Reklama

Chytré hodinky od Oppo vypadají dobře. Skoro stejně dobře jako hodinky od Applu, s nimiž si jsou hodně podobné. Vidět můžeme hliníkové tělo, skoro stejný tvar, podobně tvarované krycí sklo a tak dále. Liší se hlavně pravý bok, kde nenajdeme korunku Digital Crown, ale dvě ovládací tlačítka. Docela podobná je i grafika; s podobným wallpaperem Apple přišel již během uvedení iOS 6. Technické detaily hodinek si Oppo zatím nechává pro sebe. Stejně tak dosud neunikly žádné podrobnosti o cen2 a dostupnosti hodinek v obchodech.

S jistotou tak nyní víme pouze to, že operačním systémem smartwatch nebude Apple watchOS, ale Android Wear OS, nebo jiná distribuce založená na Androidu.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning