cities-skylines-lame-rekordy-stala-se-nejrychleji-prodavanou-hrou-paradox-interactive
PCTuning Novinka

Cities: Skylines láme rekordy, stala se nejrychleji prodávanou hrou Paradox Interactive

lucie-jirikova
Lucie Jiříková
16. 3. 2015 18:00 5 Sdílej:

Budovatelská strategie Cities: Skylines od finského vývojářského studia Colossal Order pokořila hranici 500 000 prodaných kopií. Hned 250 000 kopií této hry se prodalo během prvních 24 hodin, čímž se Cities: Skylines stala vůbec nejrychleji prodávanou hrou vydavatele Paradox Interactive.

Reklama
Reklama
O popularitě hry vedle samotné prodejnosti svědčí také nadšené recenze renomovaných herních médií i pozitivní hodnocení samotných hráčů. Ostatně i na PC Tuningu jsme ze hry nadšení a v recenzi jsme ji udělili pěkných 9 bodů z 10.
 
Základem úspěchu Cities: Skylines jsou jednak velmi dobře vyladěné herní principy včetně intuitivního ovládání a dále maximální otevření hry komunitě. Cities: Skylines obsahuje velmi sofistikovaný editor map i budov a Steam Workshop je tak narvaný k prasknutí nejrůznějšími kousky. Zdaleka nejzajímavější je zatím model města Los Santos z GTA V, k čemuž se čerstvě připojilo několik zajímavých budov od Bryana Shannona, bývalého zaměstnance Maxisu, který pracoval jak na SimCity, tak na rozšíření Cities of Tomorrow.
 
SimCity inspirovaná hra Cities: Skylines je oficiálně k dispozici od 10. března. Pokud byste si hru chtěli zahrát taky, připravte si 27,99 €.
Zdroj: GameSpot
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning