cooler-master-masterbox-5t-skrin-inspirovana-sportovnim-automobilem
PCTuning Novinka

Cooler Master MasterBox 5t: skříň inspirovaná sportovním automobilem

mirek-koci
Mirek Kočí
4. 1. 2017 11:30 2 Sdílej:

Společnost Cooler Master uvádí na trh herní skříň MasterBox 5t. Novinka navazuje na nedávno uvedený high-endový model MasterCase Maker 5t a nabízí kompromisy pro dosažení přívětivější ceny.

Reklama
Reklama

MasterBox 5t má přímé linie s vhodně umístěnými výřezy pro snadnou instalaci komponent, rozšíření a variabilní rozvržení vnitřního prostoru. Podporuje komponenty standardní velikosti, ventilátory i vodní chlazení. Šikovné uspořádání uvnitř podporuje mnoho otvorů pro vedení kabelů a kryt na zdroj.

Drobně pozměněný design se představuje ve stejném duchu černo-červené kombinace připomínající sportovní automobil jako MasterCase Maker 5t, stejně tak je zde použita vylepšená červená barva s odlesky, které ladí s aktuálním trendem barevnosti ostatních komponent. LED podsvícení je umístěno napevno na spodu přední části s možností otočení pro změnu typu podsvícení dle vlastních preferencí.

Na přední stranu MasterBox 5t byly integrovány dvě mřížky pro lepší prodění vzduchu. Ovládací panel obsahuje přepínač rychlosti ventilátoru, dva USB 3.0 porty, konektory pro sluchátka a mikrofon a slouží zároveň jako rukojeť pro pohodlné přenášení. Skříň umožňuje snadné osazení SSD disků ve schránce nebo např. přímo na kostře.

Počítačová skříň Cooler Master MasterBox 5t je dostupná za doporučenou koncovou cenu 2 400 Kč s DPH.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning