cooler-master-predstavuje-pocitacove-skrine-silencio-s400-a-s600
Novinka Cooler Master představuje počítačové skříně Silencio S400 a S600

Cooler Master představuje počítačové skříně Silencio S400 a S600

Mirek Kočí

Mirek Kočí

19. 6. 2019 11:00

Společnost Cooler Master rozšiřuje portfolio tichých počítačových skříní a uvádí modely Silencio S400 a Silencio S600 s minimalistickým designem.

Reklama

Decentní zevnějšek nových skříní zahaluje jejich komplexní stránku. Skrytá ventilace a těsně přiléhající panely naznačují moderní pojetí zachovávající designové směřování série Silencio. Rám předního panelu je navržený pro volné proudění vzduchu a charakterizují ho prázdné sloupce mezi dvířkami a tělem. 

Vrchní panel S400 a S600 lze zaměřit na větrání nebo odstínění hluku, zatímco přední panel je přizpůsobitelný díky oboustranným pantům. Za jednotlivými panely se pak ukrývají materiály tlumící hluk, které prošly testy Cam64 od společnosti Sorama. Mezi další přednosti modelů Silencio S400 a S600 patří:

  • Materiál tlumící zvuk – Použitý materiál, resp. kombinace jemné pěny, masivních vinylových desek, všech kovových panelů a předních kovových dvířek tlumí hluk předinstalovaných ventilátorů a zdroje.
  • Tvrzené sklo nebo kov tlumící zvuk – Nové modely Silencio jsou dostupné ve dvou variantách. Panely z průhledného tvrzeného skla umožní ukázat celou sestavu, zatímco kovové panely lépe tlumí hluk.
  • Odnímatelný vrchní panel – Vrchní panel lze odejmout pro zlepšení proudění vzduchu, nebo jej ponechat na místě pro redukci hluku.
  • Zaměnitelná kovová přední dvířka – K dispozici jsou oboustranné snadno zaměnitelné panty umožňující levé i pravé provedení.
  • Univerzální HDD rámeček (verze S400) – HDD rámeček lze přemístit na přední stranu pro čistší provedení, do zadní části pro uvolnění prostoru pro radiátor, nebo jej kompletně vyjmout.
  • Čtečka SD karet – I/O panel nabízí bohatou konektivitu včetně čtečky SD karet.
  • Headset jack konektor – Jeden 4polový jack konektor poskytuje jak audio signál do sluchátek, tak vstup pro mikrofon.
  • Ventilátory – Dva 120mm PWM předinstalované ventilátory mají pogumovaný rámeček redukující hluk. K připojení dalších ventilátorů je k dispozici jeden 4pinový 1-to-3 rozdělovač.
  • Podpora grafických karet s délkou až 398 mm – Počítačové skříně Silencio nabízí dostatek prostoru pro nejnovější grafické karty.

Cooler Master představuje počítačové skříně Silencio S400 a S600
i Zdroj: PCTuning.cz

Ceny a dostupnost

Cooler Master Silencio S400 a S600 budou k dispozici a začátku července za doporučenou koncovou cenu 79,99 eur, resp. 89,99 eur. Verze s tvrzeným sklem pak za 89,99 eur a 99,99 eur.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama