cooler-master-predstavuje-pocitacovou-skrin-mastercase-h500p
Novinka Cooler Master představuje počítačovou skříň MasterCase H500P

Cooler Master představuje počítačovou skříň MasterCase H500P

Mirek Kočí

Mirek Kočí

10. 10. 2017 17:00 1

Do prodeje míří nový produkt výrobce Cooler Master. Jedná se o novou počítačovou skříň s označením MasterCase H500P, průhlednou bočnicí a podporou vodního chlazení.

Reklama

Podle CM byl futuristický vzhled MasterCase H500P se speciálně upravenými mřížovými lištami na přechodech inspirován bývalou sérií počítačových skříní „AirFlow“. Do skříně lze umístit až 360mm ventilátory a uživatelům je tak k dispozici dostatečný prostor pro větší radiátor vodního chlazení. Celkový dojem doplňují dva 200mm podsvícené ventilátory, které lze umístit na přední nebo vrchní stranu.

Dále MasterCase H500P nabídne přizpůsobitelný box na napájecí zdroj, kryt výřezu CPU a odnímatelný krycí panel pro vedení kabelů. Bočnice ze světle šedého tónovaného tvrzeného skla a přední a vrchní plastový panel mají zaručit jasný pohled na komponenty.

Cooler Master představuje počítačovou skříň MasterCase H500P
i Zdroj: PCTuning.cz

Dva PCI sloty na zadní straně skříně umožňují vertikální montáž grafické karty bez nutnosti použití dodatečného držáku. Nutností je však použití speciálního kabelu, který je prodáván samostatně.

Cooler Master MasterCase H500P bude v prodeji od konce října za doporučenou koncovou cenu 4200 Kč s DPH.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama