cooler-master-uvadi-do-prodeje-nove-headsety-mh751-a-mh752
PCTuning Novinka

Cooler Master uvádí do prodeje nové headsety MH751 a MH752

mirek-koci
Mirek Kočí
8. 11. 2018 10:30 Sdílej:

Do českých a slovenských obchodů již brzy dorazí dva nové headsety značky Cooler Master. Jedná se o modely MH751 a MH752, které vzhledem k ceně a specifikacím zaujmou spíše náročnější uživatele.

Reklama
Reklama

MH751

Podle výrobce tato sluchátka nabízejí kvalitní zvuk reprodukovaný skrze pohodlné náušníky z koženky, ve kterých se nachází 40mm neodymové měniče. Pohodlnost má podtrhovat také nízká hmotnost a flexibilní konstrukce. K dispozici je i odnímatelný mikrofon. Konektivitu zajišťuje 3,5mm jack, resp. krátká rozdvojka oddělující reprodukci a mikrofon.

MH752

Tento model je o něco lépe vybaven, nabízí totiž reprodukci prostřednictvím externí zvukové USB kartu (USB DAC) s virtuálním prostorovým 7.1 kanálovým zvukem. To by hráčům mělo umožnit přesnou detekci například kroků protivníka v průběhu hraní. Detailnější nastavení sluchátek je pak dostupné skrze softwarové řešení CM.

Design headsetu je identický s verzí MH751. Obě sluchátka nabízejí odnímatelné kabely s chytrým řešením uzamčení konektoru. Otočná konstrukce náušníků, odnímatelný mikrofon a dodávaný obal usnadňují případný transport.

Cooler Master MH751 a MH752 budou dostupné průběhu listopadu za doporučenou koncovou cenu 2 150, resp. 2 750 Kč s DPH v České republice a 79,99, resp. 99,99 eur s DPH na Slovensku.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning