Cooler Master uvádí na trh barevné počítačové skříně NR200P
PCTuning Novinka

Cooler Master uvádí na trh barevné počítačové skříně NR200P

Mirek Kočí

Mirek Kočí

20. 7. 2021 15:36

Společnost Cooler Master uvádí další barevné varianty počítačové skříně NR200P. Nové barvy byly údajně vybrány na základě ankety, která vznikla v úzké spolupráci s komunitou tvůrců na Redditu.

Reklama
Reklama

Oblíbenost modelu NR200(P) v komunitě kreativních tvůrců byla obrovská. Převážně pozitivní ohlasy a významný posun na trhu s dostupnými m-ITX počítačovými skříněmi přiměly Cooler Master k oslavám. Čtyři nové barevné varianty tak nyní slaví premiéru na akci Summer Summit 2021. Konkrétně se jedná o provedení Flamingo Pink, Caribbean Blue, Sunset Orange a Nightshade Purple.

Všechny čtyři novinky zachovávají vlastnosti původního modelu a i nadále využívají maximální úspory místa. Každý z prvků je tak nadále s rozmyslem umístěn v prostoru o celkovém objemu 18 litrů tak, aby byla podpořena kompatibilita, účinnost chlazení a snadná montáž.

Co NR200P nabízí?

  • Skříň je vyrobena z oceli s pískovanou lakovanou úpravou
  • Uživatel má možnost vybrat si ze dvou bočnic - perforované ocelové s důrazem na proudění vzduchu a čistého tvrzeného skla odhalujícího vnitřnosti počítačové sestavy
  • NR200P vlastní dva 120mm Sickleflow ventilátory a celkem jich lze namontovat až sedm
  • Konstrukce dokáže pojmout procesorové chladiče s výškou až 155 mm a radiátory vodního chlazení s délkou až 280 mm
  • Skříň pojme tříslotové grafické karty o délce 330 mm a šířce 156 mm, tudíž i ty největší herní karty
  • Součástí balení je kabel PCI Riser pro vertikální instalaci grafické karty

Dostupnost

Nové barevné varianty Cooler Master MasterBox NR200P budou v Evropě k dispozici v průběhu srpna za koncovou cenu 109,99 eur.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning