cooler-master-uvadi-pocitacovou-skrin-mastercase-sl600m-black-edition
PCTuning Novinka

Cooler Master uvádí počítačovou skřín MasterCase SL600M Black Edition

Mirek Kočí
Mirek Kočí
31. 10. 2019 16:00 Sdílej:

Společnost Cooler Master uvádí u příležitosti prvního výročí oblíbené série SL model MasterCase SL600M. Počítačová skříň často označována za nejlepší pro své vlastnosti chlazení zejména grafických karet, se vrací nyní v novém černém provedení.

Reklama
Reklama

Od vzniku MasterCase SL600M se navzdory všem oceněním, pozitivním uživatelským recenzím a velké chvále stavitelů počítačů hojně objevovala otázka, kdy bude uvedena černá verze. Dokonce tyto žádosti plynuly od samotných zaměstnanců Cooler Master, kteří neustále tlačili na tým vývojářů a tak její vznik byl doslova nevyhnutelný. Při ukázce na veletrhu Computex 2019 se tento tlak násobně zvýšil a jedinou otázkou tedy zůstávalo, kdy? S blížícím se prvním výročím a svátkem Halloween se tento termín stal ideálním.

Černá edice nahrazuje originální vzhled a přináší zlověstnější design s černým pískovaným povrchem. Hlavními přednostmi jsou:

MasterCase SL600M Black Edition – Černý design je tvořen kvalitním pískovaným povrchem na hliníkových panelech.

Vertikální komínový efekt – 200mm ventilátory umístěné na spodní straně podporují a zefektivňují přirozené proudění teplého vzduchu vzhůru a vyvádí jej navrchu.

Technologie redukující hluk – Konstrukce panelů potlačuje pronikání hluku. Dva 200mm ventilátory pohání větší objem vzduchu v porovnání s menšími ventilátory a to při nižších otáčkách. Zároveň je lze ovládat pomocí posuvníku na předním I/O panelu.

Otočný PCI rámeček – PCI rámeček s možností otočení o 90 stupňů poskytuje jedinečnou příležitost k usazení grafických karet do vertikální polohy, nebo ve větší vzdálenosti od bočního skleněného panelu.

Univerzální rámečky pro disky – Model MasterCase SL600M Black Edition disponuje univerzálními rámečky pro umístění SSD, HDD, vodní pumpy či zásobníku na chladicí kapalinu. Tyto rámečky lze připevnit do libovolné pozice uvnitř skříně včetně pozice za předním panelem nebo na spodním rámečku pro ventilátory.

Pokročilý I/O panel – Snímač přiblížení automaticky spustí podsvícení USB portů pro snadnou dostupnost ve tmě. Panel se také dočasně rozsvítí před automatickým vypnutím počítače. I/O panel nabízí porty USB 3.1 (Gen 2) Type-C, čtyři standardní USB, posuvník pro ovládání rychlosti otáček ventilátorů, jeden 3,5mm headset jack konektor pro vedení signálu zvuku a mikrofonu dohromady a jeden dedikovaný 3,5mm jack konektor pro mikrofon.

Cooler Master MasterCase SL600M Black Edition bude dostupná od 15. listopadu za doporučenou koncovou cenu 209 euro. Českou cenu v ýrobce zatím nezveřejnil.

Zdroj: CM TZ

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning