cooltek-uvadi-na-trh-midi-tower-tg-01-s-prosklenou-bocnici-a-celnim-panelem
PCTuning Novinka

Cooltek uvádí na trh midi-tower TG-01 s prosklenou bočnicí a čelním panelem

Ondřej Štěpánek
Ondřej Štěpánek
15. 12. 2016 10:30 Sdílej:

Firma Cooltek přichází do prodeje s novou počítačovou skříní formátu midi-tower, která by mohla uživatele zaujmout asi hlavně tónovaným temperovaným oknem bočnice. Stejné temperované sklo je využité také na čelním panelu. 

Reklama
Reklama

Za čelním panelem se ukrývají také tři pozice pro ventilátory. Společně se skříní jsou dodávány tři 120mm ventilátory s LED nasvícením. To může být v závislosti na zvolené modelu modré, zelené, červené, nebo s možností volby podsvícení. Větráky mohou být v případě potřeby nahrazeny 240mm radiátorem. Další pozice pro větráky se nalézají na zadním a vrchním panelu. Ty mohou mít také průměr 120 mm. 

Výrobce podobně jako řada jiných značek zvolil systém odděleného prostoru pro desku a její komponenty a disky a PSU. Disky můžeme konkrétně instalovat dva 2,5palcového (na držák základní desky zezadu) a dva 3,5palcového formátu (do odnímatelných šuplíků). PSU může mít formát ATX PS2. Na držák základní desky pak lze umístit formáty ATX, micro-ATX a mini-ITX. Na základní desku se vejdou grafické karty s délkou až 370 mm a chladiče procesoru s výškou až 160 mm. 

Čelní panel má nahoře na temperovaném skle vykrojení, kde najdeme I/O panel se dvěma porty USB 3.0, jedním USB 2.0 a HD audio konektory. Celkové rozměry skříně jsou 450 × 190 × 440 mm (v × š × h) a hmotnost dosahuje na více než 6 kg. Cenovka všech modelů vyjma toho s RGB větráky byla stanovena na 50 euro, tedy asi 1 350 Kč. RGB verze má cenovku vyšší – 55 euro (1 490 Kč). 

Zdroj: techPowerUp

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning