cyberpunk-2077-dostava-dulezity-update
Novinka Cyberpunk 2077 dostává důležitý update

Cyberpunk 2077 dostává důležitý update

Mirek Kočí

Mirek Kočí

25. 1. 2021 17:00

Vývojáři z polského studia CD Project RED vydali očekávaný patch 1.1 pro Cyberpunk 2077, na který postupně navážou další aktualizace. Dostupný je pro PC, konzole a službu Google Stadia.

Reklama
Reklama

Podle vývojářů patch obsahuje opravy mnoha chyb a problémů v úkolech, otevřeném světě nebo uživatelském rozhraní. Přináší vyšší efektivitu využití paměti, mimo jiné u postav, interakcí a herních videí, a vylepšuje systém poškození okolního prostředí. Dále studio uvádí, že redukuje počty zhroucení hry na konzolích. Na Stadii pak byly opraveny problémy se zvukem a poškozené textury na některých zbraních.

Krátce po vydání patche si někteří hráči ale začali paradoxně stěžovat na novou chybu, která se nachází v misi Down on the Street a projeví se konkrétně ve chvíli, kdy vám má zavolat Takemura. V tomto okamžiku dojde k záseku hry a nepomáhá ani načtení starší uložené pozice. Jakmile se totiž opět dostanete do onoho inkriminovaného okamžiku, hra se znovu zasekne.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

Pctuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme

Váš tým Pctuning