cyberpunk-2077-na-konzolich-vypada-priserne-vyvojari-hracum-vraci-penize
Novinka Cyberpunk 2077 na konzolích vypadá příšerně. Vývojáři hráčům vrací peníze

Cyberpunk 2077 na konzolích vypadá příšerně. Vývojáři hráčům vrací peníze

Mirek Kočí

Mirek Kočí

14. 12. 2020 12:17 3

Na počítačích vypadá Cyberpunk 2077 nádherně, samozřejmě za předpokladu, že vlastníte pořádně výkonné železo. O poznání hůře však dopadla verze pro současné konzole PlayStation 4 a Xbox One.

Reklama
Reklama

Na webu se to množí důkazy, že starší PS4 a Xbox One / Xbox One S vůbec nezvládají náročné požadavky detailní open-world hry. A nutno uznat, že hra na těchto systémech vážně nevypadá dobře: na denním pořádku jsou grafické artefakty, rozmazané textury obyvatel města, glitchující animace a obecně velmi ošklivá grafika a obrovské propady snímkovací frekvence někam k hodnotě 20 fps, což hru prakticky činí nehratelnou.

Vývojáři prosí naštvané hráče o shovívavost a připomínají, že v lednu vydají velký Patch 1 a v únoru Patch 2 určený speciálně pro konzole. Mezitím bude k dispozcii také několik menších aktualizací.Pokud by se však někdo cítil uražen současným stavem hry, může v rámci refundačních systémů PSN či Xboxu požádat o peníze zpět. Pěkné gesto.

pic.twitter.com/jtF5WKCiro

— Cyberpunk 2077 (@CyberpunkGame) December 14, 2020

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning