dalsi-meznik-star-citizen-pokoren-verejna-sbirka-prekrocila-60-milionu-dolaru-a-blizi-se-k-61-milionum
PCTuning Novinka

Další mezník Star Citizen pokořen, veřejná sbírka překročila 60 milionů dolarů a blíží se k 61 milionům

Lucie Jiříková

Lucie Jiříková

7. 11. 2014 13:00 4

Už je to téměř dva roky, co na Kickstarteru skončila crowdfundingová kampaň na tvorbu vesmírného simulátoru Star Citizen a přesunula se na vlastní servery. Od té doby se vývojářům v čele s otcem hry Chrisem Robertsem podařilo vybrat přes 60 milionů dolarů. Famózní úspěch, že? Zdaleka nejzajímavější je na tom však skutečnost, že příliv nových peněz nijak zvlášť nepolevuje. Ano, už se nejedná o takový boom zájmu, jaký hra strhla na úplném začátku, každých několik týdnů však na jejím účtu přistane další milion dolarů, což není zrovna málo.

Reklama
Reklama
Další mezník Star Citizen pokořen, veřejná sbírka překročila 60 milionů dolarů a blíží se k 61 milionům

Za nebývalý úspěch může vedle ambicí hry vyplnit díru na trhu také pečlivá práce Chrise Robertse a jeho studia s tvorbou a plněním mezníků (tzv. milestones), kterými štědrost hráčů šikovně podněcují. Komu by se taky neotevřela peněženka, když si představí, že ve hře bude možné vystoupit na povrch planet (FPS modul), nebo nastoupit do nových vesmírných lodí a plnit nové zajímavé mise?

Seznam všech mezníků hry včetně těch aktuálních najdete na stránkách Star Citizen zde. Na těchto stránkách zároveň můžete na vývoj hry sami přispět.

Zdroj: GameSpot

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning