dalsi-windows-se-udajne-objevi-v-roce-2010
PCTuning Novinka

Další Windows se údajně objeví v roce 2010

JeanVEGA
JeanVEGA
15. 3. 2008 00:00 9 Sdílej:

Vývoj sedmé generace operačního systému Windows prý začal hned po uvedení Windows Vista na trh. Windows 7 bychom se tedy mohli dočkat přibližně za dva roky.

Reklama
Reklama

„Windows 7 je v současnosti v stádiu plánování a jeho vývoj bude probíhat v období tří let od Windows Vista GA (general availability nebo-li stádium, kdy je produkt dostupný veřejnosti). Přesné datum vydání se specifikuje hned jak tento produkt dosáhne úroveň hodnou uvedení,“ řekl mluvčí společnosti Microsoft.

win 7

Windows 7 Milestone 1 již byl světu představen asi před měsícem a není problém najít jeho různá hodnocení. V tom na serveru tgdaily stojí, že zatím nenabídne nic, co by člověka mohlo zvednou ze židle. Očekává se, že na Milestone 2 se bude možné podívat přibližně za jeden a půl měsíce. Windows 7, dříve s kódovým označením Blackcomb a Vienna, má v budoucnu obsahovat funkce jako je podpora zařízení s dotykovými displeji, menší jádro systému jenž spotřebuje jen 40MB operační paměti a reinstalaci operačního systému, která bude prý trvat jen 10 minut. Navíc se s uvedením tohoto OS má objevit i nová verze Windows Media Center. Pro popřední výrobce počítačů se bude Windows 7 dodávat již v druhé polovině roku 2009.

Po uvedení operačního systému Windows Vista se většina uživatel do přechodu ze svých stávajících, převážně Windows XP, příliš nehrnula. Nechme se tedy překvapit, co nám firma Microsoft nabídne jako další možnost.

Zdroj: tgdaily softpedia

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning