Dead Space Remake se opět představí až v roce 2022. Nikdo stále neví, kdy vyjde
Novinka Dead Space Remake se opět představí až v roce 2022. Nikdo stále neví, kdy vyjde

Dead Space Remake se opět představí až v roce 2022. Nikdo stále neví, kdy vyjde

Mirek Kočí

Mirek Kočí

13. 9. 2021 18:10

Vývojáři ze studia Motive se na konci srpna přihlásili s tím, že pracují na remaku populárního survival hororu Dead Space z roku 2008. Teď se opět ozvali, uveřejnili nové video a ve zprávě na Redditu přiblížili, co nás čeká v následujících měsících.

Reklama
Reklama

„Nyní budeme na hře pracovat, přičemž si dáme čas na přezkoumání všech myšlenek, teorií a návrhů, které jste s námi všichni sdíleli. Nemůžeme se dočkat, až vám příští rok, kdy už budeme v pokročilejší fázi vývoje, ukážeme, jak jste pomohli tuto hru vytvořit!“

Nově uveřejněné video je tak na dlouhou dobu poslední a dalších upoutávek (a informací) se dočkáme nejdříve v roce 2022. 

Vývojáři z Motive stále neuvedli, kdy hra vyjde. Dobře informovaný herní novinář Jeff Grubb je nicméně přesvědčen, že by remake mohl vyjít na konci příštího roku, tedy za předpokladu, že vše půjde podle plánu a vývojáři nenarazí na neočekávané překážky.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning