do-world-of-tanks-console-miri-rezim-z-auticek-hot-wheels
Novinka Do World of Tanks Console míří režim z autíček Hot Wheels

Do World of Tanks Console míří režim z autíček Hot Wheels

Mirek Kočí

Mirek Kočí

23. 9. 2020 08:30

Společnost Wargaming oznámila druhou sezónu World of Tanks: Hot Wheels. Od 22. září do 7. prosince přináší Sezóna 2 vylepšené doplňky Season Passu, odměny, ale take odemykatelný obsah pro hráče bez Season Passu! K dispozici je také eklektický Ultimate Pass, včetně jedinečné posádky a rozsáhlých odměn.

Reklama
Reklama

Od 22. září budou hráči bez Season Passu pozváni k odemykání odměn mimo strukturu Pass, jak postupují, od Gold, Silver a War Chests, po prémiový čas, XP Boosters a emblémy na míru. Při procházení úrovněmi sezóny 2 také získají velení nad speciálně vytvořenými posádkami žraloků Tiger Shark Hot Wheels, tanky T-34-85m a dokonce i tankem Tiger Shark Spähpanzer!

Pro držitele Season Passu bude k dispozici také řada nových vozidel včetně Trailblazer Spahpanzer Tank, Rodger Dodger E 75 TS a Tiger Shark Spähpanzer, všechna s odemykatelnými sloty v garáži. Postup na úrovni Season Pass také uvidí hráče, kteří mají příležitost odemknout úžasné odměny.

A pro ty, kteří chtějí posunout svůj World of Tanks: Hot Wheels na novou úroveň bude k dispozici World of Tanks Hot Wheels Ultimate pass, představující kolosální tank Bone Shaker TS-5 a posádku, stejně jako obrovské množství dalších odměn a tanků.

Kromě nového obsahu se hráči v USA a EU mohou účastnit odměnového programu nové sezóny, což jim dává šanci vyhrát skvělé individuální ceny s hlavní cenou v hodnotě 10 000 dolarů. Tato hlavní cena se skládá z pozvánky na místní soukromou akci ve stylu Wargamingu a Hot Wheels.

Vzhledem k současné pandemické situaci může být tato cena vyplacena v následujících dvanácti měsících. Všichni účastníci musí jednoduše pozvat nové nebo vysloužilé tankisty zpět do hry a vedle každé výhry, kombinovaného zápasu nebo nákupu budou sbírat body, které budou na konci sezóny odměněny.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning