do-world-of-tanks-console-miri-rezim-z-auticek-hot-wheels
Novinka Do World of Tanks Console míří režim z autíček Hot Wheels

Do World of Tanks Console míří režim z autíček Hot Wheels

Mirek Kočí

Mirek Kočí

23. 9. 2020 08:30

Společnost Wargaming oznámila druhou sezónu World of Tanks: Hot Wheels. Od 22. září do 7. prosince přináší Sezóna 2 vylepšené doplňky Season Passu, odměny, ale take odemykatelný obsah pro hráče bez Season Passu! K dispozici je také eklektický Ultimate Pass, včetně jedinečné posádky a rozsáhlých odměn.

Reklama

Od 22. září budou hráči bez Season Passu pozváni k odemykání odměn mimo strukturu Pass, jak postupují, od Gold, Silver a War Chests, po prémiový čas, XP Boosters a emblémy na míru. Při procházení úrovněmi sezóny 2 také získají velení nad speciálně vytvořenými posádkami žraloků Tiger Shark Hot Wheels, tanky T-34-85m a dokonce i tankem Tiger Shark Spähpanzer!

Pro držitele Season Passu bude k dispozici také řada nových vozidel včetně Trailblazer Spahpanzer Tank, Rodger Dodger E 75 TS a Tiger Shark Spähpanzer, všechna s odemykatelnými sloty v garáži. Postup na úrovni Season Pass také uvidí hráče, kteří mají příležitost odemknout úžasné odměny.

A pro ty, kteří chtějí posunout svůj World of Tanks: Hot Wheels na novou úroveň bude k dispozici World of Tanks Hot Wheels Ultimate pass, představující kolosální tank Bone Shaker TS-5 a posádku, stejně jako obrovské množství dalších odměn a tanků.

Kromě nového obsahu se hráči v USA a EU mohou účastnit odměnového programu nové sezóny, což jim dává šanci vyhrát skvělé individuální ceny s hlavní cenou v hodnotě 10 000 dolarů. Tato hlavní cena se skládá z pozvánky na místní soukromou akci ve stylu Wargamingu a Hot Wheels.

Vzhledem k současné pandemické situaci může být tato cena vyplacena v následujících dvanácti měsících. Všichni účastníci musí jednoduše pozvat nové nebo vysloužilé tankisty zpět do hry a vedle každé výhry, kombinovaného zápasu nebo nákupu budou sbírat body, které budou na konci sezóny odměněny.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama