doom-a-doom-ii-si-nyni-muzete-zahrat-na-ios-i-androidu
Novinka Doom a Doom II si nyní můžete zahrát na iOS i Androidu

Doom a Doom II si nyní můžete zahrát na iOS i Androidu

Mirek Kočí

Mirek Kočí

28. 7. 2019 16:00 2

Legendární Doom slaví čtvrtstoletí od svého uvedení, a protože někteří stále vzpomínají na večery strávené u tohoto titulu, studio Bethesda přispěchalo s portem pro Android a iOS. Ke stažení je první a druhý díl hororové série. Nechybí původní úrovně ani ty bonusové.

Reklama
Reklama

Stejně jako na počítačích, kde si Doom vydobyl kultovní postavení i na mobilech nabízí notnou nálož akce doprovázenou množstvím krve. K invazi démonů z jiné dimenze dojde na Marsu a záchrana celé planety je jen ve vašich rukou.

K dispozici máte množství střelných zbraní a pochopitelně i pro hru neodmyslitelnou motorovou pilu, která dobře poslouží při soubojích zblízka. Stejné popularity jako jednička se u skalních pařanů těšil i druhý díl Doomu. Příběh následovníka navazuje na předchozí hru, tentokrát ovšem budete zplozence pekla likvidovat rovnou na planetě Zemi.

Oba dva díly Doomu najdete ke stažení v obchodech Google Play a App Store. Každý vás přijde na 139 korun, což není úplně málo. Ale co, je to legenda, je to Doom. Tak proč ne!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning