dva-nove-ips-business-monitory-z-dilny-spolecnosti-hp
PCTuning Novinka

Dva nové IPS business monitory z dílny společnosti HP

ondrej-stepanek
Ondřej Štěpánek
30. 7. 2013 08:00 2 Sdílej:

Společnost HP představila dva nové IPS monitory, určené především pro podnikové využití, nazvané HP Z22i a Z24i.

Reklama
Reklama

Výrobce tvrdí, že nové přírůstky jsou ideální pro firemní použití v oblasti architektury, designérství či fotografie a to díky přesné reprodukci barev. Přesto, že se jedná o profesionální monitory, začnou se prodávat za velmi přijatelnou cenu.

Oba modely mají několik věcí společných, oba monitory mají IPS displej, který je schopný zobrazovat až 16,7 milionů barev a lze ho sledovat z pozorovacích úhlů až 178 stupňů. Monitory lze otáček, naklánět a nastavovat jejich výšku. Co se týče možnosti připojení, nabídnou monitory DisplayPort, DVI-D konektor a klasický VGA (D-Sub) port. Oba monitory mají také 4-portový USB hub.

Z22i model má 21,5 palcový displej s rozlišením 1920×1080 pixelů, zatímco Z24i model má velikost displeje 24 palců a totéž rozlišení. První model disponuje jasem o hodnotě 250 cd/m², přičemž větší verze má hodnotu jasu ještě vyšší a to 300 cd/m².

Monitory HP Z22i a Z24i budou k dispozici již koncem srpna a to za doporučené ceny 189 € (4 890 Kč) a 309 € (7 995 Kč).

Zdroj: Hardware.info

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning