elac-ziskava-oceneni-eisa-za-nejlepsi-reproduktory-roku
Novinka ELAC získává ocenění EISA za nejlepší reproduktory roku

ELAC získává ocenění EISA za nejlepší reproduktory roku

Mirek Kočí

Mirek Kočí

22. 8. 2018 17:00

Letošní ocenění EISA v kategorii „nejlepší reproduktory roku“ získala pro sezónu 2018/2019 stojanová sestava ELAC Adante AS-61. Po loňském ocenění gramofonu Miracord 90 a předloňském vítězství reproduktorů Debut se jedná o třetí po sobě jdoucí ocenění EISA pro výrobky tohoto výrobce audiotechniky.

Zvolte nejlepší hry roku 2023 a vyhrajte herní hardware

Zvolte nejlepší hry roku 2023 a vyhrajte herní hardware

S partnerem Samsung SSD přinášíme velkou čtenářskou a redakční anketu. Za svůj hlas pro nejlepší hru můžete získat řadu cen…

1. 12. 2023 13:00
14
Reklama

Špičková reproduktorová sestava Adante AS-61 je na našem trhu k dispozici prostřednictvím výhradního distributora, společnosti BaSys CS a jeho autorizovaných partnerů. Koncová doporučená cena stereo sady včetně podlahových stojanů je 94 000Kč.

Její další rozšíření je možné prostřednictvím stejně designované sloupové sestavy Adante AF-61, centru Adante AC-61 či subwooferu. Gramofon Miracord 90 je k dostání za 64 000Kč a nedávno představenou novou generaci Debut 2.0 lze pořídit za cenu od 4 000 Kč za jeden kus regálové reprobedny.

Letošní ocenění asociace EISA znovu dokazuje, že ELAC je v současnosti jedním z nejvýznamnějších výrobců reproduktorů a reproduktorových sestav na světě.

ELAC získává ocenění EISA za nejlepší reproduktory roku
i Zdroj: PCTuning.cz

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama