epic-rozdava-zdarma-hry-stahujte-water-tastes-like-wine-a-railway-empire
Novinka Epic rozdává zdarma hry. Stahujte Water Tastes Like Wine a Railway Empire

Epic rozdává zdarma hry. Stahujte Water Tastes Like Wine a Railway Empire

Mirek Kočí

Mirek Kočí

11. 9. 2020 10:57

Epic znovu rozdává rozdává hry. Tentokrát se jedná o Where the Water Tastes Like Wine a budovatelský titul Railway Empire. Pokud si hry zařadíte do své knihovny, zůstanou navždy vaše.

Reklama
Reklama

Epic Games pravidelně rozdává hry zdarma. Někdy jde o jednu hru, jindy zase o dva, tři nebo dokonce o více titulů. Tento týden jsou ke stažení hned dvě gamesy. Ne tedy, že by šlo o nějaké zásadní kusy, které byste nesměli minout, ale když už jsou zdarma, tak proč si je nestáhnout.

Pikantní je, že zdarma nejsou jen Where the Water Tastes Like Wine a Railway Empire, ale také další trojice titulů: 3 out of 10, EP 5: „The Rig Is Up!, Sludge Life a Delores: A Thimbleweed Park mini-adventure.

Where the Water Tastes Like Wine a Railway Empire si můžete přiřadit ke svému účtu na Epic Store i přes web zde, k jejich spuštění je potřeba stáhnout klienta. Akce končí ve čtvrtek 17. září. U zbylé trojice titul Epic konec speciální nabídky neuvádí, proto si hry do knihovny přidejte raději co nejdříve.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning