evolve-prvni-tyden-po-spusteni-v-cislech
PCTuning Novinka

Evolve: první týden po spuštění v číslech

sam-sadovski
Sam Sadovski
24. 2. 2015 07:00 Sdílej:

Hra Evolve, kterou jsme vám nedávno představili, má za sebou první týden po ostrém startu a k této příležitosti byla vydána infografika.

Reklama
Reklama

Turtle Rock, studio které má za sebou vývoj Left 4 Dead pod záštitou Valve, nyní dokončilo svůj sólo projekt v podobě asymetrické FPS hry Evolve, která po svém oficiálním vydání 10 února 2015 vítá první hráče (nepočítáme-li období beta testingu.)

Slibný titul založený na týmové spoluprácí a běžící na enginu Crytek již zná i svá první statistická čísla. Start Evolve, narozdíl od nedávno spuštěného datadisku ke hře World of Warcraft - Warlords of Draenor, proběhl bez větších komplikací a hráči si tak během prvního týdne užili bezmála šest miliónů odehraných her na stabilních serverech.

 

-Pro zobrazení infografiky klikněte na obrázek-


V přepočtu strávili hráči během prvního týdne ve hře 108 let čistého času a i služba Twitch.tv hostila slušná čísla - hraní Evolve sledovalo pět miliónů diváků. Na hru ale vrhá temný stín day day one DLC v podobě balíčku Behemoth, který byl k předobjednávkám zdarma a nyní je dostupný za příplatek. Souboj týmu proti postupně mutujicímu monstru si můžete za 50 euro (zhruba 1400 korun) užít i vy, hra je dostupná ve službě Steam.

Zdroj: Evolve

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning