evolveo-predstavuje-novy-usb-dvb-t2-tuner-pro-pocitac-nebo-notebook
Novinka Evolveo představuje nový USB DVB-T2 tuner pro počítač nebo notebook

Evolveo představuje nový USB DVB-T2 tuner pro počítač nebo notebook

Mirek Kočí

Mirek Kočí

21. 9. 2020 09:24 3

Společnost Evolveo uvádí na trh novinku s originálním řešením dvou tunerových zařízení v jednom USB klíči. Venus T2 je dvoutunerové zařízení pro příjem DVB-T2 pozemního vysílání. Toto USB zařízení je ve skutečnosti malý USB set top box a je unikátní v tom, že se do malého těla podařilo nainstalovat dva DVB-T2 USB tunery, které umožní sledovat oblíbené televizní seriály a filmy přímo na stolním počítači nebo notebooku. Navíc je možné sledovat jeden pořad a druhý v ten samý čas nahrávat.

Reklama

Díky běžnému anténnímu konektoru lze USB tuner připojit do společného STA v bytovém domě. Je možné také využít anténu s velice dobrým příjmem signálu, která je součástí dodávky. Tento tuner ke svému provozu nepotřebuje žádné externí napájení, stačí jej pouze zapojit do USB 2.0 portu notebooku. Venus T2 ocení zejména studenti na internátech nebo vysokoškolských kolejích, řidiči z povolání a všichni ostatní, kdo jsou na cestách a chtějí sledovat televizní vysílání.

 Evolveo představuje nový USB DVB-T2 tuner pro počítač nebo notebook
i Zdroj: PCTuning.cz

Venus T2 je schopný přijímat signál ve formátu DVB-T, DVB-T2 HEVC, H.265. Uživatel navíc získá bohaté softwarové vybavení a funkce, mezi kterými nechybí TIMESHIFT, EPG, zachycení obrazu ve formátu JPEG nebo PIP. Vše v HD kvalitě.

Dostupnost a cena

USB tuner Evolveo Venus T2 je dostupný za 1 490 Kč včetně DPH.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama