evolveo-sportlife-qh-sluchatka-s-designovou-vychytavkou
Novinka EVOLVEO SportLife QH: Sluchátka s designovou vychytávkou

EVOLVEO SportLife QH: Sluchátka s designovou vychytávkou

Mirek Kočí

Mirek Kočí

12. 2. 2018 15:00 2

EVOLVEO rozšiřuje svou nabídku bezdrátových sluchátek určených pro sport a volný čas o model SportLife QH. Novinka se vyznačuje zajímavým vzhledem, nízkou hmotností (pouze 17 gramů) nebo odolností vůči stříkající vodě.

Reklama

SportLife QH vsází na design s praktickou stabilizační vzpěrkou, u které výrobce zdůrazňuje, že zajistí pohodlné a jisté nošení sluchátek především při sportovních aktivitách a pohybu vůbec. Vestavěný magnet pak umožňuje sluchátka prakticky spojit dohromady v době, kdy se nepoužívají.

Novinka se páruje s mobilním telefonem a dalšími zařízeními s technologií Bluetooth se systémem Android, Windows i Apple iOS. Vestavěná dobíjecí baterie má poskytnout až pět hodin provozu s dosahem deset metrů, uvádí EVOLVEO dodává, že podporovány jsou profily HSP, A2DP, AVRCP a DI. Sluchátka lze navíc spárovat díky funkci Multipoint současně se dvěma zařízeními, mají rovněž integrovaný mikrofon s redukcí šumu a umožňují handsfree volání.

Součástí dodávky jsou i jemné ušní nástavce ve třech velikostech pro dokonalou fixaci a omezení okolního šumu.

Dostupnost a cena

EVOLVEO SportLife QH jsou dodávána ve dvou barevných provedeních – SportLife QH4 (černá) nebo QH5 (černo-červená ). Je na ně poskytována dvouletá záruka a jsou dostupná za doporučenou cenu 699 Kč včetně DPH.

EVOLVEO SportLife QH: Sluchátka s designovou vychytávkou
i Zdroj: PCTuning.cz

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama