externi-mechanika-gsa-5169d-od-lg
Novinka Externí mechanika GSA-5169D od LG

Externí mechanika GSA-5169D od LG

Jaroslav Lexa

Jaroslav Lexa

1

Pomalu začínám získávat zpět důvěru ve značku LG, která byla pošramocena vlivem "skvělé" reklamy se Sámerem. Jak si na tom stojí optická mechanika, která má nemalé ambice? Přeci jenom výňatek z názvu: Super multi, mluví sám za sebe.

Reklama

Externí mechanika GSA-5169D od LG
i Zdroj: PCTuning.cz

 

Mechanika GSA-5169D je externí a je vyvedena ve stříbrné barvě. To ostatně vidíte na první pohled. Hůře už jsou odpozorovatelné velikosti. Vězte, že to není nic hrozného. Výrobce udává parametry 160x230x50mm, při váze 1370g. Konektivita je řešena pomocí rychlého USB 2.0. Vás ovšem zajímají především rychlosti zápisu: 16x DVD-R a DVD+R, 8x DVD+RW, 6x DVD-RW, 8x DVD+R Dual Layer, 4x DVD-R Dual Layer a 5x DVD-RAM. Vypalovacích technologií je také celá řada, nic speciálního ovšem nečekejte (Disk-at-Once apod.). Podle všeho mechanice chybí pouze technologie LightScribe, tedy zápis i na druhou stranu média. Nenechte se ovšem mýlit.

GSA-5169D místo toho nabízí propojení například s Vaší televizí či s digitální kamerou. Na mechanice se nacházejí konektory pro vstup video signálu a pro zvuk. Vytváření domácího videa tak nikdy nebylo snazší. Pomocí jednoduchého ovládání můžete nastavit kvalitu obrazu nebo také měnit televizní normy na NTSC/PAL. Cena jednoho takového přístroje je 4200Kč.

Podle biosmagazine


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama