firma-asrock-oznamila-vydani-nove-revize-tenke-mini-itx-desky-h81tm-itx
PCTuning Novinka

Firma ASRock oznámila vydání nové revize tenké mini-ITX desky H81TM-ITX

ondrej-stepanek
Ondřej Štěpánek
12. 8. 2014 09:00 2 Sdílej:

Společnost ASRock vydává druhou revizi své tenké mini-ITX základní desky H81TM-ITX pro malá PC a AiO počítače se socketem LGA1150.

Reklama
Reklama

Deska je založená na čipové sadě H81 Express od Intel a je vybavená zmíněnou paticí procesoru LGA1150. Určená je tedy zejména jako entry-level deska pro malé desktopové sestavy s procesory Intel 4. generace, mezi něž se řadí procesory Core i7, Core i5, Core i3, Xeon, Pentium a Celeron 4. Deska není tradičně napájena pomocí ATX konektoru kabelem z PSU, ale prostřednictvím adaptéru s 2pinovým konektorem. 

Pro napájení procesoru využívá H81TM-ITX R2.0 slabší 3fázové VRM. Na PCB nalezneme jeden slot PCI-Express 2.0 x4 společně s rozhraním mPCIe, dvojici slotů SO-DIMM pro připojení DDR3 pamětí a dvěma porty SATA II (3 GB/s), do nichž lze připojit pevný disk či SSD. 

Konektivita zadního I/O panelu nabídne zobrazovací výstupy DVI a HDMI pro připojení monitoru, dva porty USB 3.0, dvojici portů USB 2.0, gigabitový ethernetový port a dva audio konektory pro připojení sluchátek a mikrofonu. 

Cena této druhé revize by se u nás měla pohybovat přibližně okolo 2 000 Kč. 

Zdroj: techPowerUp

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning