firma-thermalright-nabizi-specialni-verzi-vezoveho-chladice-cpu-hr-02-macho-zero
PCTuning Novinka

Firma Thermalright nabízí speciální verzi věžového chladiče CPU HR-02 Macho Zero

ondrej-stepanek
Ondřej Štěpánek
21. 10. 2014 08:45 Sdílej:

Společnost Thermalright uvedla na trh svůj populární chladič procesoru Macho již před třemi lety, nyní však přichází s jeho novou speciální edicí, která se zaměřuje na tichý chod. 

Reklama
Reklama

Rozměry nové verze zahrnují délku 140 mm, šířku 102 mm a výšku 162 mm. Hmotnost chladiče Macho Zero je 750 gramů. Chladič je tvořen z převážné části hliníkovým žebrováním, které má na sobě černé poniklování.

Do pasivní části je teplo od základny z poniklované mědi odváděno pomocí šesti 6mm heatpipe, které jsou také vyrobeny z poniklované mědi. Právě základna byla také přepracovaná a je teď mnohem větší s rozměry 53 × 40 mm. 

 

Chladič je navržen tak, aby mohl pracovat jak zcela pasivně, tak s ventilátory s průměry 120 nebo 140 mm. K tomu jsou uzpůsobeny také držáky ventilátorů s tunelem pro vedení vzduchu. Nechybí ani montážní sada pro všechny běžné patice procesorů od AMD a Intel. 

 

Společně s chladičem výrobce dodává také šroubovák s magnetickým hrotem, teplovodivou pastu Chill Factor 3 a dokonce také bílé bavlněné rukavice. V současnosti bude chladič nabízen v kombinaci se 120mm nebo 140mm ventilátorem exkluzivně v e-shopu Mindfactory.de. Od poloviny prosince by potom měl být dostupný po celé Evropě. 

 

Obě varianty jsou k dostání za cenu 54,99 euro, což je přibližně 1 520 Kč. 

Zdroj: 1, 2, 3

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning