
G.SKILL představuje DDR5 paměti s extrémně nízkou latencí
Na trh postupně přicházejí nové modely DDR5 pamětí, které zatím lze uplatit jen na platformě Z690 v kombinaci s 12. generací Intel čipů. G.SKILL nově nabídne rychlé verze s velmi nízkou odezvou.
Nové RAM specifikace DDR5 od G.SKILL patří do rodiny Triden Z5, která se vyznačuje prémiovým vzhledem i rychlostmi. Nejinak tomu bude i u nových pamětí. Ty nabídnou 6400 Mhz a časování CL32-39-39-102 při 1,40 V.

V prodeji bude balení jednoho páru ramek, každý modul s kapacitou 16 GB. Zakoupit lze decentní tmavou variantu a světlou s RGB podsvícením.

Nové DDR5-6400 RAM moduly budou dostupné po celém světě u vybraných partnerů. Oficiální českou cenu neznáme. Podobně vybavené Trident Z5 RGB DDR5-6000 RAM se prodávají za 15 490 Kč při stejné kapacitě. Zde bude cenovka zřejmě ještě o něco vyšší.