galaxy-s-blaze-q-qwerty-klavesnice-a-vykonny-dvoujadrovy-procesor-snapdragon-s4
Novinka Galaxy S Blaze Q – QWERTY klávesnice a výkonný dvoujádrový procesor Snapdragon S4

Galaxy S Blaze Q – QWERTY klávesnice a výkonný dvoujádrový procesor Snapdragon S4

Mirek Kočí

Mirek Kočí

14. 8. 2012 12:00 10

Výkonných smartphonů s hardwarovou QWERTY klávesnicí je bez ohledu na to, jaký operační systém v nich běží, jako šafránu. Svěží vítr do těch nynějších zatuchlých vod přináší Samsung se svou novinkou Galaxy S Blaze Q. Ta se na americkém trhu pravděpodobně začne prodávat již tuto středu.

Zvolte nejlepší hry roku 2023 a vyhrajte herní hardware

Zvolte nejlepší hry roku 2023 a vyhrajte herní hardware

S partnerem Samsung SSD přinášíme velkou čtenářskou a redakční anketu. Za svůj hlas pro nejlepší hru můžete získat řadu cen…

1. 12. 2023 13:00
15
Reklama

Mělo by se jednat o výkonný mobilní telefon, jehož základem se stane dvoujádrový procesor Snapdragon S4 taktovaný na nominální frekvenci 1,5 GHz a jemný displej s rozlišením 720 × 1280 bodů. Podle dostupných zpráv má být vyráběný technologií Super AMOLED. Co však asi některé z vás nepotěší, je přítomnost často kritizované matice PenTile.

Velmi slušné specifikace doplňuje 1 GB RAM a uživatelská paměť o velikosti 16 GB. Zda-li bude uživatelům nabídnut i rozšiřující slot na karty typu micro SD stále nevíme. Operačním systémem se s jistotou stane Android ve verzi 4.0 Ice Cream Sandwich.

Mobilní telefon Galaxy S Blaze Q vypadá lákavě, je však důležité mít na paměti, že dokud jeho specifikace nepotvrdí samotný Samsung, respektive T-Mobile, jde stále o spekulace.

Galaxy S Blaze Q – QWERTY klávesnice a výkonný dvoujádrový procesor Snapdragon S4
i Zdroj: PCTuning.cz

Zdroj: PhoneArena

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama