GeForce NOW vítá Sheltered 2, Shield TV je za akční cenu
Novinka GeForce NOW vítá Sheltered 2, Shield TV je za akční cenu

GeForce NOW vítá Sheltered 2, Shield TV je za akční cenu

Mirek Kočí

Mirek Kočí

23. 9. 2021 17:59

Společnost Team17 během 30 let tvorby počítačových her zakusila různé role. Od vydání hitů, jako jsou série Worms nebo Overcooked, až po pomoc novým nezávislým vývojářům. Jejich rozmanitá kolekce je zastoupena více než 40 hrami v knihovně služby Geforce NOW. 

Reklama
Reklama

Rozsáhlý katalog známého vydavatele se dnes rozrostl o pokračování postapokalyptického survival simulátoru Sheltered 2, který následuje nedávno přidanou simulaci kultu Honey, I Joned a Cult. V bohatém seznamu si jistě přijdou příznivci i dalších žánrů. 

Do nejznámějších bitev druhé světové války se lze zapojit v akci Hell Let Loose. Rodinnou zábavu zajistí Worms Rumble, milovníci plošinovek si přijdou na své v Neon Abyss a pořádnou výzvu zase představuje metroidvania Blasphemous.

GFN Thursday
GFN Thursday

Tento týden ale není jen v znamení novinky od Team17. V den svého vydání do služby také zamířila dlouho očekávaná akční adventura Kena: Bridge of Spirits. Mezi další přírůstky z řad nově vydaných her patří Beyond Contact, Sable a World War Z: Aftermath.

GeForce NOW na kterékoliv televizi s NVIDIA SHIELD TV

Až do 3. října je možné základní verzi Nvidia SHIELD TV možné zakoupit se slevou 600 Kč.  Nabídka je dostupná v obchodě Nvidie nebo přímo na stránkách prodejce Alza.cz

GeForce NOW vítá Sheltered 2, Shield TV je za akční cenu

Tento týden v GeForce NOW přibývá:
 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning