genesis-neon-600-rgb-jsou-levna-herni-sluchatka-s-podsvicenim
Novinka Genesis Neon 600 RGB jsou levná herní sluchátka s podsvícením

Genesis Neon 600 RGB jsou levná herní sluchátka s podsvícením

Mirek Kočí

Mirek Kočí

7. 12. 2020 16:30

Herní sluchátka Genesis Neon 600 RGB jsou perfektní pro hráče, kteří nechtějí zbytečně utrácet, ale zároveň si potrpí na efektní RGB podsvícení.

Reklama
Reklama

Genesis Neon 600 RGB jsou levnější sluchátka, která seženete za doporučených 699 korun s daní. Podle výrobce jsou vybavena ramenem mikrofonu, které se automaticky přizpůsobí tvaru hlavy hráče. Pěnové náušníky a rameno pak je zase ohraničeno tzv. eko-kůží. Hlasitost zvuku může být regulována pomocí kolečka umístěného na jednom z náušníků.

 Genesis Neon 600 RGB jsou levná herní sluchátka s podsvícením

Konfigurace RGB podsvícení nevyžaduje žádný dodatečný software. Jeden z náušníků sluchátek je vybaven tlačítkem pro výběr jedné z deseti barevných možností podsvícení. Frekvenční odezva sluchátek je 20 až 20 000 Hz. Citlivost mikrofonu -48 dB a frekvenční odezva činí 100 až 10 000 Hz.

Sluchátka se propojí s PC pomocí dvou konektorů minijack 3,5mm a jsou napájena pomocí kabelu, který má textilní opletení pro větší odolnost.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Byl detekován AdBlock

PCTuning je komunitní web, jehož hlavním příjmem je reklama. Zvažte prosím vypnutí AdBlocku, ať můžeme všem čtenářům i nadále přinášet kvalitní herní zpravodajství, články a videa.

Děkujeme!

Váš tým PCTuning