genesis-oxid-550-pet-ventilatoru-hlinikove-telo-a-led-podsviceni
Novinka Genesis Oxid 550: Pět ventilátorů, hliníkové tělo a LED podsvícení

Genesis Oxid 550: Pět ventilátorů, hliníkové tělo a LED podsvícení

Mirek Kočí

Mirek Kočí

18. 6. 2019 13:00

Genesis Oxid 550 je podložka určená pro notebooky s maximální úhlopříčkou 17,3 palce, která přenosné počítače uchladí nejen horkém v létě, ale i při vysoké zátěži během hraní her.

Reklama

Podle výrobce konstrukce podložky zajistí efektivní chlazení i tomu nejvýkonnějším hernímu notebooku. Základem úspěchu je mohutné hliníkové tělo s rozměry 400 × 280 mm, tloušťkou 2,2 mm a mřížkou s velkými otvory pro optimální cirkulaci vzduchu.

Chladicí systém je zajímavý tím, že jeden velký ventilátor vhání studený vzduch do střední části notebooku a čtyři menší ventilátory umístěné na krajích odsávají teplý vzduch ven. Pět ventilátorů poskytuje průtok vzduchu 44,1 CFM při úrovni hluku 19 dB.

Podložka umožňuje nastavení úhlu sklonu v pěti úrovních. Notebook je tak možné nastavit tak, aby vám to co nejlépe vyhovovalo. Přesouvání po stole pa zabraňují gumové nožičky. Oxid 550 je vybavena i červeným LED podsvícení, což se někomu může líbit a také praktickým, odnímatelným, držákem pro telefon, který můžete připevnit na pravou, nebo levou stranu.

Podložka pod notebooky Genesis Oxid 550 je k dostání za doporučenou cenu 734 Kč.

Genesis Oxid 550: Pět ventilátorů, hliníkové tělo a LED podsvícení
i Zdroj: PCTuning.cz

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama