genesis-uvadi-lehkou-herni-mys-krypton-550
Novinka Genesis uvádí lehkou herní myš Krypton 550

Genesis uvádí lehkou herní myš Krypton 550

Mirek Kočí

Mirek Kočí

3. 12. 2020 15:00 2

Genesis Krypton 550 je levnější herní myš pro začínající gamery. Výrobce ji vybavil slušným optickým senzorem, perforovaným povrchem či podsvícením s efektem PRISMO.

Reklama

Myš Krypton 550 je vybavena softwarem, který uživatelům umožňuje měnit funkce každého ze sedmi tlačítek, vytvářet makra a ukládat je do vestavěné paměti. Snímání pohybu zajišťuje senzor PixArt PMW 3325, který zvládne zrychlení až 20G a snímá pohyby s rychlostí až 100 palců za sekundu.

Citlivost senzoru lze nastavit od 200 do 8 000D PI. Díky perforované schránce, která váží pouhých 70 gramů, představuje myš zajímavou nabídku pro fanoušky FPS, kteří hledají rychlost a přesnost. Vývojáři se zaměřili rovněž na dlouhou životnost a přizpůsobitelnost myši. Výrobce se rozhodl pro přepínače Huano s životností až 20 milionů kliknutí a skrolovací kolečko, vnitřek a spodní hrany jsou vybaveny podsvícením RGB LED.

 Genesis uvádí lehkou herní myš Krypton 550
i Zdroj: PCTuning.cz

Uživatelé mají na výběr z 16 miliónů barev, a navíc také k dispozici efekt PRISMO. Herní myš Genesis Kryption 550 se připojuje k počítači pomocí kabelu dlouhého 1,8m. Optický kabel je opatřen textilním opláštěním.

Myš je dostupná v České republice za cenu 689 korun v bílé nebo černé variantě.

Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Google Seznam
Reklama
Reklama